captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: vaikas su negalia. Ar esame tolerantiški?

Tarptautinėje gydytojų konferencijoje Kaune buvo diskutuojama ne tik apie autizmo ar vaikų retųjų ligų diagnostiką, gydymo galimybes. Didelis dėmesys buvo skiriamas psichologiniams dalykams – negalią turinčio vaiko šeimos gyvenimui.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Tarptautinėje gydytojų konferencijoje Kaune buvo diskutuojama ne tik apie autizmo ar vaikų retųjų ligų diagnostiką, gydymo galimybes. Didelis dėmesys buvo skiriamas psichologiniams dalykams – negalią turinčio vaiko šeimos gyvenimui. Tai pirmasis iš Kaune vyksiančių Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai skirtų renginių ir vienas iš nedaugelio, skirtų sveikatos ir medicinos tematikai. Laidoje apie tai kalbės LSMU Neurologijos klinikos profesorė Lietuvos vaikų neurologijos asociacijos valdybos pirmininkė Milda Endzinienė, LSMU ligoninės Kauno klinikų filialo Vaikų reabilitacijos ligoninės „Lpošelis“ direktorė neurologė dr. Audronė Prasauskienė.

Lietuva – šalis, kurioje yra visos su narkotikais susijusios grandys – Lietuva yra ir tranzito šalis, čia ir vartojama, čia gaminama, čia mirštama nuo perdozavimo. Narkomanijos problema – ne tik šios problemos paliestų žmonių ir jų šeimų reikalas. Narkotikų plitimo tendencijų, vartojamumo klausimai buvo pristatyti ES narkotikų stebėsenos agentūroje Lisabonoje. Kas svarbaus vyksta Europoje ir kokias tendencijas regi Lietuvos Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas? Laidoje bus apžvelgta ES narkotikų stebėsenos agentūros ataskaita, apie tokios analizės svarbą narkomanijos plitimo valdyme paaiškins Lietuvos narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorius dr. Zenius Martinkus.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ birželio 1 d., šeštadienį, 11.03 val., kartojama birželio 6 d. 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...