captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: ar populiarios mokslo populiarinimo knygos?

„Lietuvos mokslų akademijos ekspertų grupė yra sudariusi aktualių ir pasaulyje žinomų mokslo populiarinimo knygų sąrašą Lietuvai, pagal kurį ir leidžiamos visos serijos knygos lietuvių kalba“.
Archyvas
Archyvas

„Lietuvos mokslų akademijos ekspertų grupė yra sudariusi aktualių ir pasaulyje žinomų mokslo populiarinimo knygų sąrašą Lietuvai, pagal kurį ir leidžiamos visos serijos knygos lietuvių kalba“, – pasakoja LMA projekto „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos sukūrimas ir įgyvendinimas“ vadovas Vilius Žalys.

„17-tasis festivalis yra šioks toks žingsnis lipant iš krizės, vaduojantis iš prastesnės padėties, į kurią festivalis buvo patekęs kelerius pastaruosius metus. Atsiranda vienas kitas ryškesnis atlikėjas ar projektas, kurie visada suteikia išskirtinumo, to, ko klausytojai iš jo ir laukia, – ne koncertų serijos ar ciklo, o išskirtinio renginio“, – sako „Vilniaus festivalio“ meno vadovas Gintautas Kėvišas.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“.

„Mūsų nekankina nostalgija tiems laikams. Tiesiog parodome, koks tada buvo gyvenimas. Oficiozinėse nuotraukose – nulakuotas, nučiustintas, o fotografijos, kurios rodė nepagražintą žmogų ir tikrą, nesurežisuotą jo gyvenimą, buvo nepriimtinos. Tokia buvo mūsų istorija“, – sako parodos „(Ne)Priimtina“ kuratorius fotomenininkas Stanislovas Žvirgždas.

„Lietuvos mokslų akademijos  ekspertų grupė yra sudariusi aktualių ir pasaulyje žinomų mokslo populiarinimo knygų sąrašą Lietuvai, pagal kurį ir leidžiamos visos serijos knygos lietuvių kalba“, – pasakoja LMA projekto „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos sukūrimas ir įgyvendinimas“ vadovas Vilius Žalys. Ar reikia populiarinti mokslo populiarinimo knygas, kokiems mokslams ekspertai teikė pirmenybę sudarydami sąrašą ir kokie argumentai nusvėrė – apie tai ir apie naujausią penktąją serijos knygą Matto Ridley „Raudonoji karalienė“ pokalbis studijoje su projekto vadovu V. Žaliu ir projekto komunikacijos specialistu Liutauru Ulevičiumi.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ penktadienį, gegužės 31 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...