captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: knyga apie ypatingą baleto duetą

„Knygos medžiaga – ilgai trukęs bendravimas su ypatingais baleto meno žmonėmis, kurių autentiškas mintis papildo istorinių dokumentų pavyzdžiai, unikalios archyvinės fotografijos, asociatyvios Lietuvos poetų eilės, padedančios išryškinti reikšmingą Lietuvos baleto istorijos etapą“.

„Koncertas „Čia – mano Lietuva“ skirtas visiems, kuriems svarbu, kad išliktume, kad kartu darniai gyventume savo žemėje. Tikimės, kad jis žiūrovams kels ūpą, dalins gerą nuotaiką, taip pat privers ir susimąstyti. Tegu įspūdžiai po šio koncerto išlieka ilgam ir žiūrovo, ir atlikėjo atmintyje tam, kad patikėtume, jog įvairias negandas ištvėrę, šimtmečių audras atlaikę lietuviška daina ir šokis dar ilgai gyvuos mūsų tautos sąmonėje“, – viliasi valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ meno vadovas kompozitorius Giedrius Svilainis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“: „Ar tikrai išgyvename priešmirtinį kultūrinio nuosmukio laiką? Ar mūsų civilizacija tokia beviltiška?“ – savo komentare „Pasaulis nesibaigia, reikia rašyti“ klausia poetė Elena Karnauskaitė.

„Knygos medžiaga – ilgai trukęs bendravimas su ypatingais baleto meno žmonėmis, kurių autentiškas mintis papildo istorinių dokumentų pavyzdžiai, unikalios archyvinės fotografijos, asociatyvios Lietuvos poetų eilės, padedančios išryškinti reikšmingą Lietuvos baleto istorijos etapą“, – sako knygos „Duetas. Baleto solistų Tamaros Sventickaitės ir Henriko Kunavičiaus kūryba“ autorė baleto artistė ir žurnalistė Rūta Krugiškytė-Čiplienė.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ birželio 26 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasiką“.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...