captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: deklaruojant pasėlius eilių padeda išvengti kompiuterinės programos

Vos dvi savaitės liko iki pasėlių ir naudmenų deklaravimo termino pabaigos. Įprastai paskutinėmis dienomis seniūnijose prasideda apgultis – žemdirbiai priversti laukti eilėse. Laiko negaišta savarankiškai deklaruojantys pasėlius, pasinaudodami kompiuterine deklaravimo programa.

Vos dvi savaitės liko iki pasėlių ir naudmenų deklaravimo termino pabaigos. Įprastai  paskutinėmis dienomis seniūnijose prasideda apgultis – žemdirbiai  priversti laukti eilėse. Laiko negaišta savarankiškai deklaruojantys pasėlius, pasinaudodami kompiuterine deklaravimo programa.  

Ko tik gyvenime nemačiusi – šalto ir šilto ragavusi švenčioniškė Teresa Kazakievič. Ir jeigu kas nors aikčioja dėl jos aktyvumo, ji atsikerta, kad toks yra jos gyvenimo būdas. Kiekvienas laisvas sau priimtiną pasirinkti. Ir turguje prekiaujanti, ir savo nedideliame ūkelyje dirbti suspėjanti moteris, sako turi receptą, kaip aktyviai gyventi ir linksmai pasenti. 

Rubrika „Diena kaime“. Šios savaitės laidose kalbėsimės su Petru Adeikiu, gyvenančiu Šiaulių rajono Kurtuvėnų regioniniame parke. Petras – taikomosios ekologijos specialistas, miškininkas, gamtosaugininkas ir ūkininkas. Turi 20 hektarų miško ir apie 40 hektarų dirbamos žemės, dalyvauja  saugomų gyvūnų veisimo programoje, veisia lūšis ir didžiuosius apuokus.  Koks pirmadienis buvo neįprastame Petro Adeikio ūkyje? 

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, gegužės 28 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...