captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Politinė taryba žada svarstyti galimą ministrų portfelių perskirstymą

Apie tai prabilo darbiečiai. Tačiau Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad jokių portfelių perskirstyti neketinama. Įtampa koalicijoje kyla dėl ūkio ministrės Birutės Vėsaitės skrydžio į Kazachstaną privačios bendrovės užsakytu lėktuvu.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Apie tai prabilo darbiečiai. Tačiau Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad jokių portfelių perskirstyti neketinama. Įtampa koalicijoje kyla dėl ūkio ministrės Birutės Vėsaitės skrydžio į Kazachstaną privačios bendrovės užsakytu lėktuvu.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu gegužės 27–29 dienomis su valstybiniu vizitu Lietuvoje lankysis Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas. 

Turguose ir prekybos centruose jau galima įsigyti šių metų derliaus lietuviškų daržovių. Kiek jos šiemet kainuoja? Ar kaina ir kokybė tenkina pirkėjus?

Rubrika „Labas rytas“. Keliausime toliau aplink pasaulį su projekto „Be sienų“ dalyviais – Andriumi Jančiausku, Pauliumi Mačiulevičiumi ir Berta Tilmantaite.

Pirmadienį prasideda penktasis „Burbuliatoriaus“ sezonas, kuriuo siekiama gaivinti viešąsias erdves – pamirštas aikštes ir parkelius, suburti kitokiai pramogai miestiečius pačiame mieste. 

Taip pat svarbiausi istorijos įvykiai, verslo naujienos, laikraščių apžvalga, naujausios žinios, orų prognozė.

 Laidą veda Gabija Narušytė ir Deividas Jursevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ gegužės 27 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...