captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl šeimos gydytojai neragina nemokamai pasitikrinti dėl vėžio?

Gegužės 25–31 dienomis minima „Europos kovos su vėžiu savaitė“. VU Onkologijos instituto Vėžio kontrolės ir profilaktikos centro vadovė gydytoja Birutė Aleknavičienė sako, kad šeimos gydytojai skiria nepakankamai dėmesio pacientų švietimui ir nenukreipia jų nemokamai pasitikrinti dėl vėžio.

Kasmet gegužės 25–31 dienomis minima „Europos kovos su vėžiu savaitė“. Jos metu organizuojami renginiai visuomenei, kurie daugiausia yra šviečiamojo pobūdžio. Mūsų pašnekovė – Vilniaus universiteto Onkologijos instituto Vėžio kontrolės ir profilaktikos centro vadovė gydytoja Birutė Aleknavičienė sako, kad šeimos gydytojai skiria nepakankamai dėmesio pacientų švietimui ir nenukreipia jų nemokamai pasitikrinti dėl vėžio.

Šeštadienį šalies ir užsienio automobilių sporto meistrai rengia ralio „Vilnius 2013“ varžybas. Jos ne tik atidarys Lietuvos automobilių ralio šių metų čempionato trečiąjį etapą, bet ir pradės vasaros sezoną. Kokiais mūsų šalies keliais vyks šis ralis, ką reikėtų žinoti visuomeninio ir privataus transporto vairuotojams, žiūrovams?  Mūsų pašnekovas – Lietuvos automobilių klubo prezidentas Rolandas Dovydaitis.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – gegužės 25 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 9.00 val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close