captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl lietuviams viršvalandžiai darbe – kasdienybė?

Tik 20 proc. apklausoje dalyvavusių žmonių galėjo pasidžiaugti niekada neliekantys biure pasibaigus oficialiam darbo laikui

Tik 20 proc. apklausoje dalyvavusių žmonių galėjo pasidžiaugti niekada neliekantys biure pasibaigus oficialiam darbo laikui

Koalicijos partneriai „darbiečiai“ ragina ūkio ministrę Birutę Vėsaitę trauktis iš pareigų, jai įsivėlus į galimą interesų konfliktą. Opoziciniai konservatoriai nusprendė inicijuoti interpeliaciją ministrei. Kaip ši istorija gali paveikti koalicijos darbą?

Minint Talino, Rygos ir Vilniaus miestų bendradarbiavimo 20-ties metų sukaktį, Vilniuje įvyks bendras šių miestų vadovų susitikimas.

Neringa skelbia aktyvaus turizmo sezono pradžią. Penktadienį prasideda tris dienas truksianti, visose Neringos gyvenvietėse vyksianti vasaros sezono atidarymo šventė.

Pasaulis ėmė aktyviau skaičiuoti ir skelbti, kiek pinigų prarandama dėl mokesčių vengimo. Mokesčių vengimas apskritai vis dažniau įvardijamas kaip viena pagrindinių kliūčių kovoje su skurdu. Apie tai „Naujienų žemėlapyje“, kurį parengė Aistė Plaipaitė.

Penktadienio „Ryto garsų“ svečias – rašytojas, kraštotyrininkas Vytautas Indrašius.

Taip pat laidoje – publicisto Laimonto Jonušio komentaras, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – gegužės 24 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...