captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip plaukti, kad neskęstume?

Statistika liudija, kad Lietuva pagal mirčių paskendus rodiklį, deja, pirmauja Europos Sąjungoje. Tai viena pagrindinių vaikų išorinių mirčių priežasčių. Kodėl skęstame ir kaip saugiai mėgautis maudynėmis?

Statistika liudija, kad Lietuva pagal mirčių paskendus rodiklį, deja, pirmauja Europos Sąjungoje. Tai viena pagrindinių vaikų išorinių mirčių priežasčių. Kodėl skęstame ir kaip saugiai mėgautis maudynėmis?

Sukanka  65-eri metai nuo didžiausių Lietuvoje vykdytų trėmimų. Operacija kodiniu pavadinimu „Vesna“ („Pavasaris“) buvo įvykdyta 1948 metų gegužės 22–23 dienomis. Pagal SSSR Ministrų Tarybos nutarimą buvo numatyta ištremti 12 000 šeimų. Buvo tremiama iš visų apskričių ir respublikinio pavaldumo miestų. Pokalbis su parlamentinės grupės „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ pirmininku dr. Arvydu Anušausku.

XXI Baltijos jūros šalių konferencijoje bus aptariami socialinės apsaugos klausimai. Tris dienas truksiančiame tarptautiniame renginyje  Vilniuje įvairių šaliu specialistai ir politikai diskutuos – kaip ekonominiai ir socialiniai pokyčiai veikia socialinės apsaugos sistemas, kokios įvairių šalių patirtys gali būti naudingos Baltijos šalių regionui. 

Trečiadienį bus pristatomas Lietuvos šešėlio žemėlapio projektas. Šešėlinės ekonomikos mastai šalyje nemažėja, visuomenės pakantumas nelegalioms prekėms – didžiausias Baltijos šalyse, pastebi projekto iniciatoriai, todėl skatina visuomenę įsitraukti į kovą su šešėline prekyba. 

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Žurnalisto Romo Sakadolskio interviu su satyros teatro „Vilkolakis" veterane, Argentinos lietuvių visuomenės veikėja Elena Vilčinskaite-Ryšeliene. 1920–1925 metais Kaune veikęs „Vilkolakio“ teatras išsiskyrė aštriu vaidybos būdu su grotesko elementais. Pjeses teatrui rašė ir dramaturgas Balys Sruoga. Po socialiai aštrių premjerų teatras užsidarė. Pokalbis įrašytas Buenos Airių priemiestyje, Argentinoje, 1976 metais.   

Žvilgsnis į Libaną, iš kurio ką tik grįžo kolegė Agnė Skamarakaitė.

Pokalbis apie sveikčą gyvenseną su viešosios įstaigos „Ekovalstybė" vadovu Daliumi Viršila.  

Taip pat laidoje orų prognozės, verslo naujienos, laikraščių apžvalga ir nuolat atsinaujinančios žinios.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ gegužės 22 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...