captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Manasis aš“: lėlės ir žmonės

Antikos laikų lėlių teatras – kaukių vaidinimai – buvo skirtas tik suaugusiems. Šiandien su lėlėmis siejamas vaiko gyvenimas, tačiau lėlės, tiesa virtualios, – dažna šių laikų suaugusiųjų gyvenimo dalis.
Filmo „Lėlės” plakato fragmentas.
Filmo „Lėlės” plakato fragmentas.

Antikos laikų lėlių teatras – kaukių vaidinimai – buvo skirtas tik suaugusiems. Šiandien su lėlėmis siejamas vaiko gyvenimas, tačiau lėlės, tiesa  virtualios, – dažna šių laikų suaugusiųjų gyvenimo dalis.

„Lėlė gali būti viskuo. Ji visa galva aukštesnė už žmogaus galimybes. Lėlė gali kurti stebuklus. Ji gali suteikti didžiulį džiaugsmą ne tik vaikui, bet ir suaugusiam žmogui, kuris, sparčiai toldamas nuo savo vaikystės, tuo pačiu labai daug ką praranda, išbarsto – nebemoka džiaugtis ir nebetiki, kad blogį galima nugalėti“, – sako Kauno valstybinio lėlių teatro vadovas Sigitas Klibavičius. 

Kam žmogui reikalinga lėlė, ar iš tiesų lėlė yra tik žaislas, ar kompiuterinių žaidimų pramonė neišstums lėlių iš parduotuvių lentynų ir vaikų rankų? Apie visa tai – pokalbis su Kauno valstybinio lėlių teatro vadovu Sigitu Klibavičiumi.

Ved. Agnė Kairiūnaitė.

„Manasis aš“ birželio 2 d., sekmadienį, 10.03 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama birželio 3 d., pirmadienį, 00.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...