captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Prezidentės ir Konkurencijos tarybos vadovo susitikime – šilumos kainos

Prezidentės ir Konkurencijos tarybos vadovo susitikime kalbėta apie nemažėjančias šilumos kainos, plečiant biokuro naudojimą, bei konkurencijos nebuvimą šioje rinkoje.  

Prezidentės ir Konkurencijos tarybos vadovo susitikime kalbėta apie nemažėjančias šilumos kainos, plečiant biokuro naudojimą, bei konkurencijos nebuvimą šioje rinkoje.

Premjeras sako turintis žinių, kad Europos Komisija greičiausiai nepritars planams, jog didieji Lietuvos šilumos vartotojai ketvirtadalį jiems reikalingų dujų privalėtų pirkti iš statomo suskystintųjų gamtinių dujų terminalo. Vietoj vadinamosios 25 procentų taisyklės siūloma steigti valstybės tiekėją, kuris nupirktų terminalo veikimui būtiną dujų kiekį, o tada jas parduotų reguliuojamiems elektros ir šilumos gamintojams.

Vidaus reikalų ministras, FNTT vadovas ir VSAT vadas spaudos konferencijoje apžvelgė, kokių veiksmų ėmėsi Vidaus reikalų ministerija ir jai pavaldžios institucijos, siekdamos sustiprinti kovą su kontrabanda bei šešėliniu verslu ir kokių rezultatų jie davė, taip pat pristatyti struktūriniai pertvarkymai, sudarysiantys sąlygas efektyvesnei finansinių nusikaltimų kontrolei.

Nors susidomėjimas ekologiškais maisto produktais, kurie yra natūralūs ir sveikesni, auga, jų vartojimą Lietuvoje riboja įvairūs veiksniai. Vienas svarbiausių – informacijos apie prekybos vietas stygius. Ar auginate sau daržoves, kaip auginate, ar jums svarbu daržoves auginti ekologiškai, 13.37 val. teirausimės laidos klausytojų. 

Seimas linkęs pritarti, kad būtų pratęstas Lietuvoje draudimas parduoti žemę užsieniečiams. Šiandien tokiam siūlymui pritarta, po svarstymo liko dar vienas balsavimas Seime. Nutarimu siūloma įpareigoti Vyriausybę siekti, kad būtų pakeista Lietuvos stojimo į ES sutartis, arba ieškoti būdų, kad draudimas parduoti žemę užsieniečiams nebūtų laikomas laisvo kapitalo judėjimo pažeidimu.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Kodas „Emigracija“. 

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Darius Švenčionis.  

„Lietuvos diena“ gegužės 21 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...