captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: pozityvus požiūris į žmogų

„Mokslininkas tyrinėja dalykus, kurie galbūt ne visada yra visos visuomenės akiratyje. Tačiau jie svarbūs, nes gula į dokumentus, įstatymus, politikos gaires ir pan. Todėl mokslininko tylus ir kruopštus darbas skiriamas būtent visuomenei“.
2012 m. Lietuvos mokslo premijos laureatė<br> Mykolo Romerio universiteto Psichologijos katedros prof. Rita Žukauskienė.
2012 m. Lietuvos mokslo premijos laureatė
Mykolo Romerio universiteto Psichologijos katedros prof. Rita Žukauskienė.

Atsakyti į klausimą, kaip auga ir keičiasi žmogus per visą gyvenimą – nuo gyvybės užsimezgimo pradžios iki pat senatvės – nėra paprasta. Pastaruoju metu visame pasaulyje atliekama daug mokslinių tyrimų, kuriamos naujos teorijos, tikrinami ir tikslinami anksčiau nustatyti dėsningumai, raidą lemiantys veiksniai. Prof. Rita Žukauskienė penkiolika metų gilinasi į žmogaus raidos ypatumus, vykdo mokslinius tyrimus, rengia mokslinius straipsnius ir vadovėlius.

„Mokslininkas tyrinėja dalykus, kurie galbūt ne visada yra visos visuomenės akiratyje. Tačiau jie svarbūs, nes gula į dokumentus, įstatymus, politikos gaires ir pan. Todėl mokslininko tylus ir kruopštus darbas skiriamas būtent visuomenei“, – sako 2012 m. Lietuvos mokslo premijos laureatė, Mykolo Romerio universiteto Psichologijos katedros prof. Rita Žukauskienė.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ – trečiadienį, gegužės 22 d., 16.03 ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...