captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pasėlius deklaravo tik penktadalis paramos gavėjų

Švenčionių raj., Svirkų seniūnijoje, vis dar gajos tradicijos pasėlius deklaruoti paskutinėm savaitėm. Ketvirtadienį, šiam darbui atlikti nustatytam terminui įpusėjus, iš 300 deklaruosiančių pasėlius, deklaracijas buvo užpildę tik 61 žemės savininkas. 

Švenčionių raj., Svirkų seniūnijoje, vis dar gajos tradicijos pasėlius deklaruoti paskutinėm savaitėm. Ketvirtadienį, šiam darbui atlikti nustatytam terminui  įpusėjus, iš 300 deklaruosiančių pasėlius, deklaracijas buvo užpildę tik 61 žemės savininkas. Pratęsus ekologinių ūkių pasėlių deklaravimą iki birželio 15 d., jis irgi sulėtėjo.  

Lietuvoje tęsiasi ugniagesių komandų tinklo optimizavimas. Dėl nepakankamo finansavimo, kitų priežasčių pastaraisiais metais gerokai mažėja jų skaičius. Pavyzdžiui, Varėnos rajone šiemet nutraukė savo veiklą Kibyšių ugniagesių komanda, nėra garantijų, kad ateityje išsilaikys visos dabar veikiančios 7 komandos. Kaip šiandien gyvena Valkininkų ugniagesių komanda?  

Ant vaizdingo Nemuno kranto įsikūręs Prienų rajono Balbieriškio miestelis pastaraisiais metais ypač keičiasi, gražėja, jame mažėja apleistų, nenaudojamų pastatų. Geromis permainomis suinteresuoti Balbieriškio seniūnijos žmonės, susibūrę į 4 bendruomenes, kasmet parašo ir įgyvendina po kelis projektus ir pamažu keičia gyvenimą ne tik seniūnijos centre, bet  ir aplinkiniuose kaimuose.  

Ved. Algirdas Steponavičius.  

„Gimtoji žemė“ – antradienį, gegužės 21 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

                               

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close