captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – vokaliniai džiazo ansambliai

Apie šį išskirtinį muzikos žanrą kalbėsimės su vokalinių ansamblių „Jazz Land" ir „Jazz Island" įkūrėju ir vadovu, atlikėju, chorų dirigentu, pedagogu, muzikinių aranžuočių vokaliniams ansambliams ir chorams autoriumi, kompozitoriumi Artūru Noviku.   
Vokalinių ansamblių „Jazz Land" ir „Jazz Island" įkūrėjas ir vadovas<br> atlikėjas<br> chorų dirigentas<br> pedagogas<br> kompozitorius Artūras Novikas. ELTA nuotr.
Vokalinių ansamblių „Jazz Land" ir „Jazz Island" įkūrėjas ir vadovas
atlikėjas
chorų dirigentas
pedagogas
kompozitorius Artūras Novikas. ELTA nuotr.

Apie šį išskirtinį muzikos žanrą kalbėsimės su vokalinių ansamblių „Jazz Land" ir „Jazz Island" įkūrėju ir vadovu, atlikėju, chorų dirigentu, pedagogu, muzikinių aranžuočių vokaliniams ansambliams ir chorams autoriumi, kompozitoriumi Artūru Noviku. Savo patirtimi taip pat pasidalins Lietuvoje įkurto ir koncertuojančio vokalinio ansamblio „The Ditties" narės Veronika Čičinskaitė-Golovanova, Rūta Švipaitė ir Indrė Jurgelevičiūtė.

Skambės Artūro Noviko vadovaujamų ansamblių, „The Ditties", taip pat garsių visame pasaulyje ansamblių – „The Boswell Sisters", „Lambert Hendricks and Ross", „The Flying Pickets", „The Real Group", „The Puppini Sisters", „The New York Voices", „Take5", „Take6", „Naturally7", „The Swingle Singers" ir kt. – atliekama muzika. 

Ved. Milda Arčikauskaitė.

„Muzikinis vidudienis" gegužės 21 d., antradienį, 12.10 val. LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close