captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: visuomenininkai – prieš vaiko paėmimą iš šeimos be teismo sprendimo

Grupė visuomenininkų kreipėsi į valdžios institucijas prašydami nepritarti įstatymo pakeitimams, kurie leistų vaikus paiimti iš šeimos be teismo sprendimo.

Grupė visuomenininkų kreipėsi į valdžios institucijas prašydami nepritarti įstatymo pakeitimams, kurie leistų vaikus be teismo sprendimo paiimti iš šeimos.  

Šią savaitę į Lietuvą tikrinti kiaulių augintojų ir mėsos perdirbėjų atvykę Rusijos, Baltarusijos bei Kazachstano inspektoriai vertins, ar Lietuvai panaikinti apribojimus dėl klasikinio kiaulių maro.  

Siekdamas suteikti vartotojams daugiau žinių apie ekologiškų maisto produktų pardavimo vietas, Lietuvos vartotojų institutas pristato ekologinių ūkių žemėlapį. 

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ duomenimis, maždaug kas trečias šalies gyventojas nežino, kad, pirkdamas vaistus su gydytojo receptu, gali pats pasirinkti, kokio pavadinimo arba gamintojo vaistus įsigyti, kad vaistininkas privalo jam siūlyti kompensuojamus vaistus už mažiausią kainą.  

Ar jūs žinote, kad perkant vaistus galima juos pasirinkti? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.  

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Savaitės istorija“. 

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Zenonas Gipiškis.

„Lietuvos diena“ gegužės 20 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...