captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsų savaitė“: Paberžėje bus atkartoti 1863 metų sukilimo epizodai

Minint Partizanų pagerbimo, Kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną, gegužės 19 d. Paberžėje (Kėdainių r.) trumpam atgis Lietuvos laisvės kovų – 1863-ųjų metų sukilimo ir Lietuvos partizanų rezistencijos – epizodai.

Minint Partizanų pagerbimo, Kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną, gegužės 19 d. Paberžėje (Kėdainių r.) trumpam atgis Lietuvos laisvės kovų – 1863-ųjų metų sukilimo ir Lietuvos partizanų rezistencijos – epizodai. Paberžėje planuojama surengti vieno iš svarbiausių 1863 metų sukilimo įvykių – kunigo Antano Mackevičiaus manifesto, pažadėjusio laisvę bet kurio luomo ir tikėjimo valstiečiams, paskelbimo, taip pat sukilimo dalyvių palaiminimo ir palydėjimo kovon – inscenizaciją.

Sekmadienį jau šeštąjį kartą Klaipėdoje startuos „Vilties bėgimas“. Tradiciniu tapęs labdaringas renginys skirtas solidarizuotis su onkologijos ligoniais ir surinkti lėšų pirmojo Lietuvoje Šv. Pranciškaus onkologijos centro statybai. Centre bus teikiama nemokama dvasinė psichologinė ir socialinė pagalba žmonėms, sergantiems onkologinėmis ligomis ir jų artimiesiems. Šiemet pirmą kartą „Vilties bėgimą“ papildys kiti Klaipėdos  renginiai, kurie tęsis net iki rugpjūčio 10 dienos.

Taip pat laidoje: archyvinis „Amerikos balso“ įrašas, kultūros renginių skelbimai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsų savaitė“ – gegužės 19 d., sekmadienį, 08.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...