captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: mėginimas kurti smulkią kiaulių fermą nepavyko

Šalyje auginama tik apie 600 tūkst. kiaulių. Maždaug 85 proc. – dideliuose kompleksuose. Stiprėjant nepasitenkinimui jų skleidžiamais kvapais, aplinkos tarša, akinama kurti smulkias kiaulių fermas. Toks mėginimas vilkaviškiečiams ūkininkams Alvytei ir Eugenijui Valuckams bei jų dukrai Neringai baigėsi šnypštu.

Šalyje auginama tik apie 600 tūkst. kiaulių. Maždaug 85 proc. – dideliuose kompleksuose. Stiprėjant nepasitenkinimui jų skleidžiamais kvapais, aplinkos tarša, akinama kurti smulkias kiaulių fermas. Toks mėginimas vilkaviškiečiams ūkininkams Alvytei ir Eugenijui Valuckams bei jų dukrai Neringai baigėsi šnypštu...  

Premjero Algirdo Butkevičiaus vadovaujamam Mi­nis­trų ka­bi­ne­tui su­stabdžius anks­tes­nės Vy­riau­sy­bės sau­lės elek­tri­nių plė­trą, Lietuvoje verda aistros. Norintys jas statyti įrodinėja, kad šios jėgainės duotų didelę naudą ir valstybei, ir verslininkams. O  Vyriausybės vadovas tvirtina, kad nesustabdžius šių statybų, kas­met tektų skirti dau­giau kaip 500 mln. li­tų su­bsi­di­jų, ku­rios elek­tros ener­gi­ją pa­bran­gin­tų iki 5 cen­tų už ki­lo­vat­va­lan­dę. Skirtingai, negu norintys šias jėgaines statyti, Mažulonių kaimo žmonės palaiko dabartinės Vyriausybės sprendimą.  

Gegužės 20-oji – Pasaulinė metrologų diena. Kaip keičiasi metrologinių matavimų priemonės, koks jų patikimumas agrariniame sektoriuje?  

Ved. Algirdas Steponavičius.  

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, gegužės 20 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

                              

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...