captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsų savaitė“: „Expo 2012“ – Lietuvos diena

„EXPO 2012" parodos pagrindinė tema – „Gyvieji vandenynai ir pakrantės". Joje pristatomos pažangiausios jūros išteklių įsisavinimo technologijos, aplinkosaugos ir darnios plėtros problemos, vandenynų ir jūrų pakrantėse gyvenančių tautų kultūra.
www.2012expo.lt nuotr.
www.2012expo.lt nuotr.

„EXPO 2012" parodos pagrindinė tema – „Gyvieji vandenynai ir pakrantės". Joje pristatomos pažangiausios jūros išteklių įsisavinimo technologijos, aplinkosaugos ir darnios plėtros problemos, vandenynų ir jūrų pakrantėse gyvenančių tautų kultūra. P. Korėjoje vyksiančioje parodoje dalyvauja daugiau nei 100 valstybių, kelios tarptautinės organizacijos, tikimasi sulaukti daugiau kaip 8 mln. lankytojų. Birželio 24-oji parodoje – Lietuvos diena. Pokalbis su Lietuvos ekspozicijos generaliniu komisaru Romu Jankausku.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: interviu su Karoliu Drunga, Amerikos lietuvių  bendruomenės Čikagos  apygardos valdybos pirmininku. Karolis Drunga pasakoja apie aštunto dešimtmečio pradžios Čikagą – didelį pramonės ir prekybos miestą, apie emigrantų bendruomenes, kultūrinę ir mokslinę Čikagą.  Karolį Drungą kalbina žurnalistas Jurgis Blekaitis. Įrašas darytas 1971 metais.            

Taip pat laidoje – Europos futbolo čempionato apžvalga, sinoptikų informacija, sekmadienio kultūros renginiai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close