captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: ar matematikos egzaminas abiturientams turėtų būti privalomas?

„Mes šiandien turime nepakankamai žmonių, besimokančių tiksliuosius mokslus. Tą atspindi visos statistikos, visi tarptautiniai tyrimai. Kas galėtų paneigti, kad tai susiję su tuo, kad Lietuva Europos mastu atsilieka technologijų, inovacijų, moderniųjų technologijų diegimo srityje“.

„Mes šiandien turime nepakankamai žmonių, besimokančių tiksliuosius mokslus. Tą atspindi visos statistikos, visi tarptautiniai tyrimai. Kas galėtų paneigti, kad tai susiję su tuo, kad Lietuva Europos mastu atsilieka technologijų, inovacijų, moderniųjų technologijų diegimo srityje“, – portale „Delfi.lt“ cituojamas švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis. Pasak jo, todėl ir verslas, ir techniniai universitetai spaudžia, kad matematikos egzaminą kasmet laikytų daugiau vaikų nei iki šiol.

Laidoje dalyvauja Švietimo ir mokslo ministerijos atstovas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektorius dr. doc. Alfonsas Daniūnas, Lietuvos mokinių parlamento Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkė Patricija Kalkytė, Lietuvos tėvų forumo tarybos pirmininkas Audrius Murauskas.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„LRT Aktualijų studija“ – gegužės 14 d., antradienį, 11.03 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close