captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kokia šilumos ūkio ateitis?

Vyriausybės strateginis komitetas svarsto šilumos ūkio pertvarką. Vyriausybė yra paskelbusi, kad norint mažinti kainas vartotojams, bus didinamas biokuro naudojimas. Šilumos gamintojai, gavę valstybės paramą, bus įpareigoti pirkti biokurą biržose.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Vyriausybės strateginis komitetas svarsto šilumos ūkio pertvarką. Vyriausybė yra paskelbusi, kad norint mažinti kainas vartotojams, bus didinamas biokuro naudojimas. Vyriausybė artimiausiu metu parengs nutarimą, kuriuo šilumos gamintojai, gavę valstybės paramą, bus įpareigoti pirkti biokurą biržose.

Laisvosios rinkos instituto teigimu, apie penktadalį darbo rinkos yra susiję su šešėliu. Institutas šiandien pristato, kiek Lietuvos gyventojų dirba nelegaliai ir kas skatina įsitraukti į šešėlinę veiklą. Pasak instituto vyresniojo eksperto Vytauto Žukausko, Lietuva Europos Sąjungoje yra penketuke tarp šalių, kur šešėlis didžiausias.

Kiek, Jūsų matymu, yra paplitęs algų mokėjimas vokeliuose ir nelegalus verslas? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Nuo šiandien galima teikti paraiškas, norint gauti paramą pasikeisti asbestinių gyvenamųjų namų stogų dangą. Parama bus teikiama tose vietovėse, kur gyvena ne daugiau kaip 6000 gyventojų, o pareiškėjas turi būti kaimo gyventojas, kuris ne mažiau kaip penkerius metus nuolatinę gyvenamąją vietą deklaruoja kaimo vietovėje.

Svarstoma galimybė įteisinti elektroniniu parašu patvirtintus įgaliojimus.Teigiama, kad siūlomos naujovės taupys ne tik žmonių laiką, bet ir pinigus.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Savaitės istorija“.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ gegužės 13 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...