captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Kaune – gyvosios istorijos festivalis

Kauno senamiestyje ir Laisvės alėjoje atgims XIX a. atmosfera: Santakos parke įsikurs prancūzų ir rusų armijų stovykla, pagrindinėmis gatvėmis žygiuos to laikmečio uniformomis vilkintys kariai, kurie pontoniniu keltu kelsis į Nemuno salą, kur įvyks mūšis.
Ggyvosios istorijos festivalis<br> skirtas 200-osioms Napoleono persikėlimo per Nemuną metinėms paminėti.
Ggyvosios istorijos festivalis
skirtas 200-osioms Napoleono persikėlimo per Nemuną metinėms paminėti.

Kaune vyksta gyvosios istorijos festivalis, skirtas 200-osioms Napoleono persikėlimo per Nemuną metinėms paminėti. Senamiestyje ir Laisvės alėjoje atgims XIX a. atmosfera: Santakos parke įsikurs prancūzų ir rusų armijų stovykla, pagrindinėmis gatvėmis žygiuos to laikmečio uniformomis vilkintys kariai, kurie pontoniniu keltu kelsis į Nemuno salą, kur įvyks mūšis.

Alantoje, Molėtų rajone, vyksta tradicinis „Santaros-Šviesos“ suvažiavimas, kuriame kalbama apie liberalizmo, laisvės ir ateities vizijas.

Joninės Lietuvoje ir Latvijoje. Apie tai – Kernavės seniūnas Stanislovas Gaidakauskas ir Lietuvos radijo bendradarbis Rygoje Arūnas Vaikutis.

Taip pat laidoje – sinoptikų prognozės, savaitgalio kultūros renginių anonsas, Europos futbolo čempionato bei užsienio spaudos apžvalgos.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – birželio 23 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...