captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Muzika negali mąstyti, bet ji gali įkūnyti mintį“, – teigė kompozitorius, muzikos teoretikas ir eseistas, vienas didžiausių vokiečių romantinės operos kūrėjų Richardas Wagneris. Ko gero, nė vienas kitas muzikos meistras nesulaukia tiek prieštaringų jausmų – nuo lengvos neapykantos iki besąlyginės meilės. Apie prieš 200 metų gimusį Richardą Wagnerį – pirmadienio viktorinoje.
Kompozitorius<br> muzikos teoretikas ir eseistas<br> vienas didžiausių vokiečių romantinės operos kūrėjų Richardas Wagneris. wikipedia.org nuotr.
Kompozitorius
muzikos teoretikas ir eseistas
vienas didžiausių vokiečių romantinės operos kūrėjų Richardas Wagneris. wikipedia.org nuotr.

Gegužės 11 d. startuoja šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija 2013“, kviečiantis pasikrauti geros energijos ir praplėsti savo meninių įspūdžių amplitudę. Jau 29-ąjį kartą pasinerti į šiuolaikinės muzikos sūkurį siūlantis festivalis ir šiemet džiugina įvairiaspalviu muzikiniu spektru. „Druskomanijos“ tiesiog neįmanoma įvilkti į kokias nors temas ar rėmus, šis festivalis per daug jaunatviškai kaprizingas ir laisvas“, – teigia renginio organizatoriai. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga. 

Naujų knygų apžvalgoje, kurią parengė leidyklos „Alma littera“ projektų vadovė Ingrida Dubauskienė – keturios knygos: „Ant uolos. Dvidešimt penkeri metai Alkatrazo kalėjime. Tikra lietuvio gangsterio Alvino Karpio istorija, papasakota Robertui Livesey“, Louise Monaghan „Pagrobta“, Joannos Trollope „Kita šeima“ ir Jodi  Picoult „Kelias namo“. 

„Muzika negali mąstyti, bet ji gali įkūnyti mintį“, – teigė kompozitorius, muzikos teoretikas ir eseistas, vienas didžiausių vokiečių romantinės operos kūrėjų Richardas Wagneris. Ko gero, nė vienas kitas muzikos meistras nesulaukia tiek prieštaringų jausmų – nuo lengvos neapykantos iki besąlyginės meilės. O dainininkai pripažįsta, kad Wagnerio muzikos atlikimas balsu – tai ypatinga, kone sakrali dvasios būsena. Apie prieš 200 metų gimusį Richardą Wagnerį – pirmadienio viktorinoje. 

 

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ gegužės 13 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ. 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...