captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“- fotomenininkas Aleksandras Macijauskas

„Dabar techninės galimybės fotografų kasdienybę labai palengvino, bet niekas nepalengvino protinio darbo – o tai vis dėlto yra kūrybos esmė. Svarbiausia - protas ir intuicija. Tai kaip šuns pojūtis - jauti, ką turi daryti“,– sako Lietuvos fotografijos grandas Aleksandras Macijauskas.
Fotomenininko Aleksandro Macijausko nuotrauka.
Fotomenininko Aleksandro Macijausko nuotrauka.

 

„Valstybės, esančios prie jūros, privalo turėti Jūrų muziejus, nes tai byloja apie labai reikšmingą šalies istorijos, kultūros, ekonomikos vystymosi etapą bei kryptį,“– teigia Klaipėdos Jūrų muziejaus vadovė Olga Žalienė. Pokalbis apie sezoną pradėjusį vienintelį jūrų muziejų Lietuvoje.   

Kokia šiandien yra ir kokia galėtų būti žurnalistika, kokią reikšmę ugdant profesionalius žurnalistus turi mokykla - tiesioginis pokalbis apie seniausią ir didžiausią žurnalistikos mokyklą Lietuvoje. Laidos svečias – naujai išrinktas Vilniaus universiteto žurnalistikos instituto direktorius Deimantas Jastramskis. 

Po dešimtos valandos žinių – kultūros komentaras. „Gyvenu lyg ir moderniame pasaulyje, tačiau tokią agresyvią netoleranciją kaip Lietuvoje, gali sutikti tik fanatiškose, uždarose bendruomenėse“. Apie tai kas svarbu – kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus komentaras. 

 „Pasaulio literatūros premijos“. Vertėjas, poetas Marius Burokas apie svarbiausią Lotynų Amerikos literatūros apdovanojimą Romulo Gallegoso premiją. 

Laidos dalyje „Sėskim ir pakalbėkim“ – Agnės Kairiūnaitės pokalbis su fotomenininku Aleksandru Macijausku Kaune.

 

        Ved. Jolanta Kryževičienė

       „Kultūros savaitė“ – Gegužės 11 d., šeštadienį, nuo 09.00 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ. Laida kartojama gegužės 12 d. 00.05 val. 

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...