captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT vasaros studija“: ar reikėtų įteisinti galimybę užsienio lietuviams balsuoti internetu?

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas nepritarė projektams, kuriais buvo siūloma užsienyje gyvenantiems Lietuvos piliečiams leisti balsuoti internetu. Kodėl? Ar pagrįstai baiminamasi balsavimo internetu?

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas nepritarė projektams, kuriais buvo siūloma užsienyje gyvenantiems Lietuvos piliečiams leisti balsuoti internetu. Nepritarusiųjų argumentas – negali užtikrinti balsavimo saugumo. Pageidavimą dėl internetinio balsavimo įteisinimo išeivijos lietuviai yra išsakę ne kartą, Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija jau keliskart dėl to yra priėmusi atitinkamas rezoliucijas.

Seime ir anksčiau ne kartą buvo diskutuojama, ar reikalingas internetinis balsavimas, buvo siūlomos įstatymų pataisos, tačiau tokios iniciatyvos nesulaukia paramos. Kodėl? Ar pagrįstai baiminamasi balsavimo internetu?

Laidoje dalyvauja Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Vytautas Kurpuvesas, programuotojas Emilis Dambauskas, Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininkė nuo Pasaulio lietuvių bendruomenės Irena Gasperavičiūtė.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„LRT vasaros studija“ – birželio 25 d., pirmadienį, 11.03 val. per Lietuvos radiją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...