captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: ar lietuvių dizainerių darbai įdomūs pasauliui?

„Dizaino savaitės metu atkreipiame dėmesį į tai, kas naujo vyksta dizaino pasaulyje. Turime neblogą mokyklą, jau atsigauna pramonė, atsiranda naujos jos sritys, todėl mūsų kūrėjai tampa lygiaverčiais pasaulio rinkos dalyviais“, – sako „Dizaino savaitės“ organizatorius, Lietuvos dizaino forumo direktorius Vytautas Gurevičius. 
„Dizaino savaitės“ organizatorius<br> Lietuvos dizaino forumo direktorius Vytautas Gurevičius. Vakario Beinorto nuotr.
„Dizaino savaitės“ organizatorius
Lietuvos dizaino forumo direktorius Vytautas Gurevičius. Vakario Beinorto nuotr.

 

Medijų meno festivalis „Enter“ šį pavasarį jau vienuoliktą kartą taps metine medijų meno fanų, kūrėjų, tyrinėtojų susitikimo vieta. Kodėl tokie susitikimai būtini? 

Kultūros savaitraščių apžvalga: „7 meno dienos“, „Šiaurės Atėnai“, „Literatūra ir menas“, „Voruta“. 

„Opera: žaidimų aikštelė“ – tokiu šūkiu operos teatrai mini Europos operos dieną. „Tai erdvė, kurioje akis į akį susitinka artistai ir žiūrovai, sąveikauja menas ir visuomenė. Juk žaisdama visuomenė gali tapti kultūringesnė ir kūrybiškesnė, vadinasi – ir laimingesnė“, – pastebi muzikologė Beata Baublinskienė. Pokalbis apie operos tradiciją ir šiandieną.   

„Dizaino savaitės metu atkreipiame dėmesį į tai, kas naujo vyksta dizaino pasaulyje. Turime neblogą mokyklą, jau atsigauna pramonė, atsiranda naujos jos sritys, todėl mūsų kūrėjai tampa lygiaverčiais pasaulio rinkos dalyviais“, – sako „Dizaino savaitės“ organizatorius, Lietuvos dizaino forumo direktorius Vytautas Gurevičius. Kaip šiandien dizainas keičia mūsų gyvenimą? Kodėl vis daugiau dėmesio skiriame originaliems menininkų kūriniams? Ar lietuvių menininkų idėjos gali sudominti užsienio rinką? Pokalbyje dalyvauja Lietuvos dizaino forumo direktorius V. Gurevičius ir dizainerės, įvairių tarptautinių projektų organizatorės Dalia Mauricaitė ir Eglė Opeikienė. 

Ved. Raminta Jonykaitė.                         

 

„Ryto allegro“ gegužės 10 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...