captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie tarptautinį būgnų ir perkusijos festivalį „Vilnius 2013“

„Negirdėti kūriniai chorui ir mušamiesiems, dvi pasaulinės premjeros marimbai ir simfoniniams orkestrui, projektas neįgaliesiems  –  tai pagrindiniai tarptautinio būgnų ir perkusijos festivalio „Vilnius 2013“ akcentai“, – teigia festivalio vadovas, perkusininkas Saulius Auglys-Stanevičius. 
Wikipedia Commons nuotr.
Wikipedia Commons nuotr.
„Apie kultūros ekologiją arba meną ir ekologiją kol kas kalbama dar labai nedrąsiai. Tai – kitoks buvimo erdvėje būdas, kitoks santykio su gamta būdas, kitoks judesio ir kalbėjimo išraiškos būdas. Kreipėmės ir į Lietuvos aktorius, ragindami dalyvauti tokiame projekte, bet tai padaryti buvo labai sunku – dar nėra tokios tradicijos kurti ne teatre“, – sako festivalio „Grynparkas“ meno vadovė Ina Pukelytė.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje apie muzikinio švietimo ir gyvenimo specifiką unikaliame Masačusetso technologijos institute (JAV).
 
„Negirdėti kūriniai chorui ir mušamiesiems, dvi pasaulinės premjeros marimbai ir simfoniniams orkestrui, projektas neįgaliesiems  –  tai pagrindiniai tarptautinio būgnų ir perkusijos festivalio „Vilnius 2013“ akcentai. Įspūdingą renginio programą papildys tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas ir  meistriškumo kursai  jauniesiems talentams“, – teigia festivalio vadovas, perkusininkas Saulius Auglys-Stanevičius. Apie klasikinę ir šiuolaikinę mušamųjų instrumentų muziką, jos augančio populiarumo paslaptis, solinę perkusiją ir koncertus su simfoniniais kolektyvais pokalbis su Baltarusijos operos teatro mušamųjų instrumentų grupės koncertmeisteriu Vladimir Sudnowskij ir LMTA lektoriumi S.Augliu-Stanevičiumi.

Ved. Karina Metrikytė

„Ryto allegro“ gegužės 9 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...