captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: neblaiviems vairuotojams siūloma smarkiai didinti baudas

Seimas pradėjo parlamentaro  Sergejaus Jovaišos pataisų svarstymą. Jomis būtų smarkiai padidintos baudos neblaiviems vairuotojams.  

Seimas pradėjo parlamentaro Sergejaus Jovaišos pataisų svarstymą. Jomis būtų smarkiai padidintos baudos neblaiviems vairuotojams. Parlamentaras ne tik siūlo dar griežčiau bausti vairuotojus, kurie nutaria prie vairo sėsti apsvaigę nuo alkoholio ar narkotikų, bet ir pakartotiniams pažeidėjams atimti galimybę taikyti specialiosios teisės atėmimo termino sutrumpinimą. Pasak politiko, antrą kartą neblaiviems įkliuvusiems asmenims negalima sudaryti galimybės švelninti nuobaudą.

Taip pat laidoje apie Lietuvos pilietybės ir lietuvių kalbos – jos vartojimą, išsaugojimą, apie Europos egzaminą ir apie fotografuojančius laukinę gamtą, ir tai tik dalis temų, kaip visuomet trečiadieniais – užsienio spaudos apžvalga, kurią rengia Mykolas Drunga, pokalbis su sveikos gyvensenos puoselėtoju, girdėsite verslo naujienas, orų prognozę, spaudos apžvalgą ir nuolat atsinaujinančias žinias.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas, prodiuserė Aušra Juraitė

„Ryto garsai“ gegužės 8d., nuo 06.30. iki 10.00val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...