captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: vienijasi analoginės fotografijos kūrėjai

„Sieksime populiarinti įvairias ne skaitmeninės, senosios fotografijos formas ir būdus, puoselėti materialaus atspaudo tradiciją“, – teigia Lietuvos analoginės fotografijos asociacijos prezidentas Andrius Penkauskas. 

„Susitikdami su vokiečių menininkais, norime sukurti dialogą tarp dviejų kultūrinių bendruomenių. Kiekvienas menininkas šioje parodoje dalyvauja su savitu požiūriu į skulptūrinę plastiką, todėl tarpusavio kalbėjimasis iškelia naujas idėjas”, – įsitikinęs bendros vokiečių ir lietuvių skulptūros ir instaliacijų parodos „Vilnius – Berlynas“ vienas iš organizatorių ir dalyvių Arvydas Ališanka. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga. 

„Tokios progos gyvenime nesikartoja“, – sako A.Baranausko ir A.Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktorius Antanas Verbickas, dalyvaujatis žygyje arklio traukiamu vežimu „Antano Baranausko keliu pas žemaičius“, pakeliui iš Anykščių į Vainutą skaitydami poeto 1853-ųjų kelionės dienoraštį. 

„Sieksime populiarinti įvairias ne skaitmeninės, senosios fotografijos formas ir būdus, puoselėti materialaus atspaudo tradiciją“, – teigia Lietuvos analoginės fotografijos asociacijos iniciatorius ir prezidentas Andrius Penkauskas. Kodėl atsigręžiama į senąją fotografiją? Kokius kūrybinius tikslus puoselėja besivienijantys analoginės fotografijos entuziastai? Kaip vertinami jų meniniai pasiekimai? Pokalbyje dalyvauja fotomenininkai A.Penkauskas ir Gintas Kavoliūnas bei menotyrininkė Jolanta Marcišauskytė-Jurašienė.

 

Ved. Alma Valantinienė. 

„Ryto allegro“ gegužės 8 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...