captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną apie smunkančią lietuviškų knygų leidybą

„Leidyba yra vienintelė paslaugų sektoriaus šaka, kuri paskutinius ketverius metus tik smunka. Jei nieko nebus daroma valstybiniu lygmeniu, šis sektorius trauksis toliau“, –  sako Lietuvos leidėjų asociacijos prezidentas Remigijus Jokubauskas. 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

 

„Jaunieji atlikėjai jau trečius metus dalinsis muzika ir kvies drauge palaikyti vaikus, susidūrusius su didžiausiu jų gyvenime išbandymu ‒ onkologine liga“, – teigia paramos koncerto „Muzikinis linkėjimas“ organizatorė Gerūta Griniūtė. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga. 

Kodėl plaukimas prieš srovę dažnai reiškia plaukimą pasroviui? Arba – kodėl mūsų gyvenime nelieka alternatyvų? – apie tai kultūros komentare su rubrika „Požiūris“ svarsto filosofas Kęstas Kirtiklis. 

„Leidyba yra vienintelė paslaugų sektoriaus šaka, kuri paskutinius ketverius metus tik smunka. Jei nieko nebus daroma valstybiniu lygmeniu, šis sektorius trauksis toliau“, –  sako Lietuvos leidėjų asociacijos prezidentas Remigijus Jokubauskas. Apie tokios situacijos priežastis, galimas pasekmes ateityje bei sprendimo būdus pokalbis studijoje su LLA prezidentu R.Jokubausku, vykdomąja direktore Aida Dobkevičiūte-Džiovėniene ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos tarybos nare, Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos direktore Vida Garunkštyte. 

Ved. Laima Ragėnienė. 

„Ryto allegro“ antradienį, gegužės 7 dieną, nuo 8.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...