captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Kodėl nuolat pažeidinėjame kelių eismo taisykles?

 9 iš 10-ties vairuotojų prisipažįsta, kad jiems tenka pažeisti kelių eismo taisykles (KET), o 4,5 proc. vairuotojų tai daro praktiškai kiekvieną kartą sėdę prie vairo.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

 9 iš 10-ties vairuotojų prisipažįsta, kad jiems tenka pažeisti kelių eismo taisykles (KET), o 4,5 proc. vairuotojų tai daro praktiškai kiekvieną kartą sėdę prie vairo. Tokius rezultatus atskleidė „Lietuvos draudimo“ inicijuotas tyrimas. Remiantys tyrimo duomenimis, atlaidžiau KET pažeidimus vertina tie vairuotojai, kuriems patiems tenka dažniau nusižengti taisyklių reikalavimams.  Tuo metu  tie, kurie KET pažeidžia labai retai, retai arba praktiškai niekada, įsitikinę, kad net ir nedideli nusižengimai kenkia eismo saugumui, o vairuotojai už juos turėtų būti griežčiau baudžiami.

Taip pat laidoje apie didžiausios opozicinės partijos  Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai pirmininko rinkimus. Pokalbis su politologais.

Po 33-ejų metų valdymo atsistatydinus Nyderlandų karalienei, sostą užima Jos Didenybės sūnus Vilemas Aleksandras. Apie iškilmes Olandijoje pokalbis su LRT Radijo bendradarbe.

Taip pat laidoje įprastos kasdienės temos – orai, Verslo naujienos, laikraščių apžvalga ir kitos.

 

Laidą veda Artūras Matusas ir Saulius Liauksminas.

Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ balandžio 30 d., nuo 6.30iki 10 val. per LRT Radiją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...