captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: išskirtinė situacija ar permainos bulvininkystės versle?

Pernykščio derliaus mažmeninė bulvių kilogramo kaina šoktelėjo 30–50 centų. Tai didele dalimi lėmė labai išaugęs eksportas. Ar susiklosčiusi situacija šalies bulvininkystės sektoriuje atsitiktinė, ar ryškėja naujos šio verslo tendencijos?

Bulvių rinkoje – neįprasta situacija. Jau balandį pernykščio derliaus atsargos minimalios. Mažmeninė bulvių kilogramo kaina šoktelėjo 30–50 centų. Tai didele dalimi lėmė labai išaugęs eksportas. Ar susiklosčiusi situacija šalies bulvininkystės sektoriuje atsitiktinė, ar ryškėja naujos šio verslo tendencijos?

Pastarųjų mėnesių įvykiai, kai Vilniaus rajone nugaišo dvi dešimtys žemaitukų, priklausančių Lietuvos arklininkystės genetiniam fondui, pašiurpino visuomenę ir, aišku, tuos, kurie tvarkingai augina unikalios veislės žirgus. Veterinarijos specialistų nuomone, žemaitukai nugaišo dėl prastų laikymo sąlygų. Su tokiomis išvadomis nesutinka ūkio šeimininkas, kaltindamas žurnalistus sensacijų ieškojimu. Ką rodo žemaitukų kritimo Vilniaus rajone istorija, ar sugebėsime tinkamai pasirūpinti žirgų genetiniu fondu?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, balandžio 29 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...