captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokios Lietuvos ir Baltarusijos santykių ekonominės perspektyvos?

„Diktatas ir ultimatumai liko praeityje – norime stiprinti dvišalius ekonominius ryšius“, – kalbėjo Baltarusijos ministras pirmininkas Michailas Miasnikovičius Klaipėdoje vykusiame Lietuvos ir Baltarusijos ekonomikos forume. 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

„Diktatas ir ultimatumai liko praeityje – norime stiprinti dvišalius ekonominius ryšius“, – kalbėjo Baltarusijos ministras pirmininkas Michailas Miasnikovičius Klaipėdoje vykusiame Lietuvos ir Baltarusijos ekonomikos forume. Jam pritariantis Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius tikino, jog ši kaimyninė šalis yra viena pagrindinių mūsų valstybės partnerių.

Medicinos studentai kartu su poliklinikų ir ligoninių atstovais iš įvairių Lietuvos miestų rengia akciją „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“. Jos tikslas – viešai pasakyti sveikatos priežiūros įstaigų pacientams, kad norint padėkoti gydytojams nereikalingi neoficialūs mokėjimai.

Vytauto Didžiojo universitete Kaune prasideda tris dienas truksianti tarptautinė konferencija, skirta Rytų ir Vidurio Europos žiniasklaidos raidai ir tyrimams.

„Naujienų žemėlapyje“ – apie trejus metus trunkantį Sirijos konfliktą.

Penktadienio „Ryto garsų“ svečias – 60-ąjį gimtadienį švenčiantis aktorius Kostas Smoriginas.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ balandžio 26 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...