captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Atrask Lietuvą“: plukių žydėjimo metas

Netrukus Dūkštų ąžuolynas pasitiks atsinaujinęs šimto ąžuoliukų giraite, kurią, besigerėdami bundančiu pavasariu, nuklotu sužaliavusiu plukių kilimu, sodins taip pat ir lankytojai.
Plukės.
Plukės.

Neries regioninio parko darbuotojai deda daug pastangų, kviesdami Lietuvos gyventojus ir svečius aplankyti nuostabaus grožio unikalias gamtos ir kultūros paveldo vietas bei objektus Vilniaus rajone. Netrukus Dūkštų ąžuolynas pasitiks atsinaujinęs šimto ąžuoliukų giraite, kurią, besigerėdami bundančiu pavasariu, nuklotu sužaliavusiu plukių kilimu, sodins taip pat ir lankytojai.

Karmazinų, Buivydų piliakalnius, Verkšionių regyklą bei „Užkeiktų vestuvių“ akmenis, gamtos sukurtą moderniojo meno skulptūrą Ausiutiškių konglomeratą, Pinyklos šaltinį bei Dūkštų ąžuolyną ragina aplankyti ir gerai praleisti laiką Neries regioninio parko direktorė Audronė Žičkutė ir Lankytojų centro vadovas Saulius Pupininkas. Jie moka pasakoti užburiančias istorijas, pasidalyti ir mokslinėmis žiniomis, taip viliodami į Neries regioninį parką lankytojus.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Atrask Lietuvą“ šeštadienį, balandžio 27 d., 15.03 val. ir pirmadienį, balandžio 29 d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close