captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: Levandų kaime ir vystyklų turguje

Būsime Levandų kaime. Gal jau esate girdėję apie vietovę netoli Vilniaus, kur jau porą vasarų tarsi Pietų Europoje mėlynavo levandų laukai? Kaip šie augalai išgyveno ilgą žiemą ir daugiau apie savo verslą ir šį daug gerų savybių turintį augalą pasakos levandų ūkio šeimininkė.
Už daugiau nei mėnesio levandos pradės žydėti<br> tada šis saulės energijos kolektorių supamas laukas Kiemelių kaime mėlynuos ir kvepės. G. Čiužaitės nuotr.
Už daugiau nei mėnesio levandos pradės žydėti
tada šis saulės energijos kolektorių supamas laukas Kiemelių kaime mėlynuos ir kvepės. G. Čiužaitės nuotr.

Būsime Levandų kaime. Gal jau esate girdėję apie vietovę netoli Vilniaus, kur jau porą vasarų tarsi Pietų Europoje mėlynavo levandų laukai? Kaip šie augalai išgyveno ilgą žiemą ir daugiau apie savo verslą ir šį daug gerų savybių turintį augalą pasakos levandų ūkio šeimininkė Jūratė Lankauskaitė-Kregždienė.

Prieš gerus penketą metų skelbėme naujieną: Lietuvoje kai kurios šeimos kūdikius vėl augina su vystyklais, dažniausiai – moderniomis medžiaginėmis sauskelnėmis. Pagrindiniai argumentai už tokį pasirinkimą – jog taip sveikiau vaikui, pigiau ir mažiau teršiama aplinka nei naudojant vienkartines sauskelnes. Vystyklų turguje domėjausi, ar daugkartinės sauskelnės per keletą metų išpopuliarėjo.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

„Mes, moterys“ penktadienį, balandžio 26 d., 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

Kartojimas sekmadienį 09.03 val.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...