captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip atskirti, kuriuose ūkiuose naudojami GMO?

Nevyriausybinės organizacijos, verslas ir politikai ieško būdų, kaip būtų galima ženklinti mėsos ir pieno produktus, žuvį bei kiaušinius ir taip atskirti, kuriuose ūkiuose naudojami genetiškai modifikuoti pašarai.

Nevyriausybinės organizacijos, verslas ir politikai ieško būdų, kaip būtų galima ženklinti mėsos ir pieno produktus, žuvį bei kiaušinius ir taip atskirti, kuriuose ūkiuose naudojami genetiškai modifikuoti pašarai. Įteisinti savanorišką „Be GMO“ produkcijos ženklinimą bei užtikrinti jos kontrolę Vyriausybę ragina Seimas. Kiek ir kur šiandien genetiškai modifikuoti organizmai naudojami maisto pramonėje?

Trečiadienį turėtų paaiškėti, kas dvejus metus vadovaus Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijai.

Žiedadulkių kiekį ore stebintys ir fiksuojantys Šiaulių universiteto aerobiologai praneša, kad kartu su šiltėjančiais orais ir bundančia gamta prasideda alergeninių žiedadulkių sklaidos ore sezonas.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Klausysimės Steigiamojo Seimo nario, žemės ūkio ministro, parengusio ir vykdžiusio vieną pažangiausių žemės reformų 20 amžiaus Europoje, prelato Mykolo Krupavičiaus liudijimo Kersteno komitete.

Nuo šiol įmanoma rašyti elektroninį laišką ar vairuoti neįgaliojo vežimėlį... vien tik judinant akis. Simonas Bendžius kalbina mokslininką Vidą Raudonį, kuriantį technologijas neįgaliesiems.

Pokalbis su sveikos gyvensenos ir ajurvedinės mitybos specialistu Žilvinu Užkuraičiu.

Lidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ balandžio 24 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close