captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“: naujas Jūratės Baltramiejūnaitės kūrinių albumas „Šaltiniai“

Pristatysime ne tik naują Jūratės Baltramiejūnaitės kamerinių kompozicijų albumą „Šaltiniai“, bet ir sužinosime apie ypač ankstyvas jos muzikinio talento apraiškas, apie įvairias daugiau nei trijų šimtų opusų parašymo bei inspiravimo aplinkybes, kūrinių likimus.
Kompozitorė Jūratė Baltramiejūnaitė.
Kompozitorė Jūratė Baltramiejūnaitė.

Visada smagu pasitikti naujų lietuviškų kūrinių įrašus, papildančius LRT RADIJO fondus ir tęsiančius Lietuvos profesionaliosios muzikos istoriją. Šįkart „Muzikinio pastišo“ pirmojoje dalyje pristatysime naują kompozitorės Jūratės Baltramiejūnaitės kamerinių kompozicijų albumą, pavadintą „Šaltiniai“. Iš autorės sužinosime apie ypač ankstyvas jos muzikinio talento apraiškas, apie įvairias daugiau nei trijų šimtų opusų parašymo bei inspiravimo aplinkybes, kūrinių likimus. Laidoje dalyvaus ir artimiausias kompozitorės kūrybos žinovas bei vertintojas – vyras, muzikologas Rimantas Astrauskas.  

Antroji laidos dalis skirta metų laikams. Tai ne tik besimainantys gamtos rūbai, oro sąlygų kaita, tai – praeinančio ir būsimo laiko liudytojai. Paskutinio „Muzikinio pastišo“ pusvalandžio herojai – akademinės ir pramoginės muzikos kūrėjai, atlikėjai, kuriems metų laikai yra muzika...  

Ved. Jūratė Vičienė ir Ieva Buinevičiūtė.

„Muzikinis pastišas“ – balandžio  24 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...