captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: ar populiarus lyderis – partijos populiarumo garantas?

Jei rinkimai į Seimą vyktų dabar, 41 proc. apklaustųjų balsuotų už socialdemokratus. Tai aukščiausias rodiklis nuo partijos įsikūrimo. Gyventojai labiausiai pasitiki Prezidente Dalia Grybauskaite ir Premjeru, socialdemokratų lyderiu Algirdu Butkevičiumi. Tai parodė „Vilmorus“ atlikta apklausa.
Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Lauras Bielinis.
Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Lauras Bielinis.

Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai renka naują pirmininką. Vadovauti partijai siekia trys kandidatai – dabartinis lyderis Andrius Kubilius, europarlamentaras Vytautas Landsbergis ir Seimo narys Valentinas Stundys.

Jei rinkimai į Seimą vyktų dabar, 41 proc. apklaustųjų balsuotų už socialdemokratus. Tai aukščiausias rodiklis nuo partijos įsikūrimo. Gyventojai labiausiai pasitiki Prezidente Dalia Grybauskaite ir Premjeru, socialdemokratų lyderiu Algirdu Butkevičiumi. Tai parodė nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ apklausa, kurią skelbė dienraštis „Lietuvos rytas“. 

Laidoje dalyvauja dienraščio „Lietuvos žinios“ žurnalistė Jurga Tvaskienė, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Lauras Bielinis, Lrt.Lt portalo vyriausiasis redaktorius Vladimiras Laučius.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„LRT Aktualijų studija“ – antradienį, balandžio 23 d., antradienį, 11.03 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...