captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Jei ir įmanoma šiame pasaulyje turėti kokį nors visiškai neabejotiną gėrį, kokią nors absoliučiai tobulą laimę, aš išties manau, kad nesurastum gėrio, labiau geistino už vaisingą ir malonų pokalbį ar pramogą, kokį tik išsilavinusiam žmogui gali suteikti biblioteka“.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

„Jei ir įmanoma šiame pasaulyje turėti kokį nors visiškai neabejotiną gėrį, kokią nors absoliučiai tobulą laimę, aš išties manau, kad nesurastum gėrio, labiau geistino už vaisingą ir malonų pokalbį ar pramogą, kokį tik išsilavinusiam žmogui gali suteikti biblioteka“, – teigė 17-to šimtmečio prancūzų mokslininkas ir bibliotekininkas Gabrielis Naudé. Apie bibliotekas, apie bibliotekininkus – pirmadienio viktorinoje. 

Uostamiestyje vėl suksis „Vėjo malūnėlis“. Balandžio 22-23 dienomis Žvejų rūmuose vyksiantis tarptautinis jaunimo teatrų festivalis žiūrovus bei dalyvius pasitinka atsinaujinęs, įprastą festivalio programą papildęs keliais patraukliais ir smagiais dalykais. Pokalbis su viena festivalio organizatorių, Klaipėdos jaunimo centro teatro ir kino studijos režisiere Edita Miliniene.  

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.  

Naujų knygų apžvalgoje – leidyklos „Edukologija“ redaktorė Kristina Noreikienė apie lenkų prozininko Józefo Heno istorinį romaną „Mano draugas karalius“, Oskaro Vaildo pjesę „Ledi Vindermir vėduoklė“, Stasės Valužienės apysaką „Sugrįžk, saulele“ bei dvi knygas iš „Jaunųjų rašytojų poezijos“ serijos – Roko Poviliaus „Dvivietis kūnas“ ir Rosanos Lukauskaitės „Meilės nerasi konservų dėžutėje“.  

„Jei ir įmanoma šiame pasaulyje turėti kokį nors visiškai neabejotiną gėrį, kokią nors absoliučiai tobulą laimę, aš išties manau, kad nesurastum gėrio, labiau geistino už vaisingą ir malonų pokalbį ar pramogą, kokį tik išsilavinusiam žmogui gali suteikti biblioteka“, – teigė 17-to šimtmečio prancūzų mokslininkas ir bibliotekininkas Gabrielis Naudé. Balandžio 23-iąją minėsime Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną. Tądien startuos Lietuvos bibliotekininkų draugijos jau tryliktą kartą organizuojama Nacionalinė bibliotekų savaitė. Apie bibliotekas, apie bibliotekininkus – pirmadienio viktorinoje.  

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ balandžio 22 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...