captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kuo ekonomikai gali būti pražūtinga nauja minimalios algos nustatymo metodika?

Seimas turėtų apsispręsti dėl Darbo kodekso pakeitimo, kuris numatytų saugiklius, jog  minimali alga, kad nenukentėtų žmonės, būtų ne mažesnė kaip 0.5 Statistikos departamento skelbto užpraeitų metų vidutinio mėnesinio bruto darbo užmokesčio dydžio.  
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Seimas turėtų apsispręsti dėl Darbo kodekso pakeitimo, kuris numatytų saugiklius, jog minimali alga, kad nenukentėtų žmonės, būtų ne mažesnė kaip 0.5 Statistikos departamento skelbto užpraeitų metų vidutinio mėnesinio bruto darbo užmokesčio dydžio. Lietuvos Laisvosios rinkos institutas perspėja, kad toks principas užprogramuos reguliarų minimalios algos didėjimą ir pareikalaus didinti ją net ekonominio nuosmukio laikotarpiu. Nuo politinių veiksnių, o ne nuo rinkos sąlygų priklausantis sąnaudų didėjimas gali būti pražūtingas visai Lietuvos ekonomikai. Kodėl?  

Kodėl svarbu kaimynus ne tik pažinti, bet ir bendrauti?

Kokius kvapus tirs baigiama statyti Kvapų tyrimo labaratorija?

Taip pat laidoje – naujausios žinios, orų prognozė, kultūros renginių anonsai, spaudos apvžalgos ir, žinoma, Europos futbolo čempionato apžvalga, technikos mokslų dr. doc. Vigilijaus Sadausko komentaras, tradicinė ketvirtadienio rubrika „Jūs paskambinote į Lietuvos radiją“, gamtininko Selemono Paltanavičiaus žvilgsnis į gamtą ilgiausiomis vasaros dienomis.  

Ved. Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai” birželio 21 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per Lietuvos radiją.

 

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close