captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo paskaitos“: ar esame vieni Visatoje?

Ar esame vieni Visatoje? Ar skraidančiomis lėkštėmis ir kitokiais erdvėlaiviais mus lanko kitų nežemiškųjų civilizacijų atstovai, ar mums reiktų dėl jų nerimauti?

Ar esame vieni Visatoje? Ar skraidančiomis lėkštėmis ir kitokiais erdvėlaiviais mus lanko kitų nežemiškųjų civilizacijų atstovai, ar mums reiktų dėl jų nerimauti? Ar tie ateiviai tikrai palieka žymes laukuose ir pievose, bendrauja, paskraidina ir net grobia žmones? Ar per masines informavimo priemones skelbiama informacija apie skraidančius apie Žemę, Mėnulį ir Marsą ateivius, apie jų gyvenimą Mėnulio viduje, apie tai, kad amerikiečiai liovėsi siuntę astronautus į Mėnulį išsigandę ateivių, kad Marse yra miestų, paminklų – ar visa tai yra tiesa, ar pramanai, informacinis triukšmas, liga, paprasčiausias neišmanymas? Paskaitoje panagrinėsime, kaip žmonės moderniausiomis priemonėmis stengiasi užmegzti ryšį su nežemiškomis civilizacijomis ir kokie rezultatai.

Apie visa tai pasakos habilituotas fizikos daktaras, Vilniaus universiteto profesorius emeritas, akademikas Jonas Grigas.

Redaktorė Gailutė Jankauskienė.

Transliuojama balandžio 23 d., antradienį, 14.05 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama balandžio 24 d. 00.05 val. per LRT RADIJĄ ir balandžio 27 d. 14.03 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...