captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kompozitorius G. Gelgotas ir Naujų idėjų kamerinis orkestras NI&Co

„Tai knyga, kurioje paaiškinu kai kurių savo kūrinių mintis, įkvėpimo šaltinius, apskritai dalinuosi mintimis apie kūrybą, kai kuriuos gyvenimo sprendimus. Knyga skirta padaryti mano ir mano publikos, NI&Co ir NI&Co publikos ryšį dar stipresnį“.
Naujų idėjų kamerinis orkestras NI&Co.
Naujų idėjų kamerinis orkestras NI&Co.

„Vasara susijusi su pačia tapybos prigimtimi. Visi parodoje eksponuojami darbai sukurti vasarą, nes tai toks ypatingas laikas, kai daiktus matau ir tapau kitaip. Kai aplink daugiau šviesos, tai ir spalvų daugiau norisi, daugiau kūrybinės energijos atsiranda ir išsilieja tai, ko kitu metu nepadarai“, – sako tapytojas Gintaras Palemonas Janonis, pristatantis parodą „Vasara“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: ką apie universiteto misiją abiturientų išleistuvėse sakė žymus Čikagos universiteto profesorius; kaip Graikijos krizė skurdina jos knygų leidybą; naujienos iš arabų kultūrinio gyvenimo.

„Tai knyga, kurioje paaiškinu kai kurių savo kūrinių mintis, įkvėpimo šaltinius, apskritai dalinuosi mintimis apie kūrybą, kai kuriuos gyvenimo sprendimus. Knyga skirta padaryti mano ir mano publikos, NI&Co ir NI&Co publikos ryšį dar stipresnį – juk žmonės po koncertų domisi kūriniais, trokšta bendrauti“, – apie šią vasarą pasirodysiančią knygą pasakoja kompozitorius, Naujų idėjų kamerinio orkestro NI&Co vadovas Gediminas Gelgotas. Apie pirmąją autorinę knygą, neįprastą Naujų idėjų kamerinį orkestrą, jų tarptautinį pripažinimą ir Anykščių – 2012-ųjų Lietuvos kultūros sostinės projektą „Anykščiai NI&Co akimis“ – pokalbis su kompozitoriumi G. Gelgotu ir violončelininku Justu Kulikausku.

Ved. Austėja Ramoškaitė.

„Ryto allegro“ – birželio 21 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasiką“.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...