captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: Lietuvos misija Afganistane

Tai garbinga tarptautinė pareiga ar bereikalingos aukos ir išlaidos? Diskusijoje dalyvauja krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Europos Sąjungos misijos Kabule vadovas Vygaudas Ušackas.
KAM nuotr.
KAM nuotr.

Antradienį iš vizito Afganistane į Lietuvą grįžo krašto apsaugos ministro vadovaujama politikų ir kariškių delegacija, kuri lankė Lietuvos karius, tarnaujančius krašto atkūrimo misijoje Afganistane. Vizito metu taip pat įvyko susitikimai su Afganistano gynybos ministerijos ir NATO tarptautinės operacijos Afganistane vadovybės atstovais, taip pat su Goro provincijos vicegubernatoriumi, kitais pareigūnais. Planuojama, kad iki 2013 m. pabaigos atsakomybę už Goro provincijos saugumą perdavus Afganistano nacionalinėms saugumo pajėgoms ir iš provincijos išvedus Lietuvos karius, NATO operacijoje Afganistano pietuose toliau veiks Lietuvos specialiųjų operacijų ir Afganistano sraigtasparnių pilotus rengsiantys kariai.

Lietuvos misija Afganistane. Tai garbinga tarptautinė pareiga ar bereikalingos aukos ir išlaidos? Diskusijoje dalyvauja krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Europos Sąjungos misijos Kabule vadovas Vygaudas Ušackas.

Ved. Vytautas Kvietkauskas.

„LRT aktualijų studija" – balandžio 17 d., trečiadienį, 11.03 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...