captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie meną prekybos centre

„Menas prekybininkams naudingas kaip fonas, pakeliantis jų reitingus, bet menininkai čia, man atrodo, nusižemina“, – mano dailininkas Mindaugas Skudutis.
Dailininkas Mindaugas Skudutis.
Dailininkas Mindaugas Skudutis.

„Menas prekybininkams naudingas kaip fonas, pakeliantis jų reitingus, bet menininkai čia, man atrodo, nusižemina“, – mano dailininkas Mindaugas Skudutis.

„Koncerte pademonstruosim, ko verti mūsų balsai. Labai tikiuosi, kad Pasaulinė balso diena prigis Lietuvoje, ir ją švęs ne tik dainuojantys ar balsą gydantys, bet ir visi gerą balso skambesį vertinantys žmonės“, – viliasi kompozitorius ir dirigentas Artūras Novikas. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“: „Kelių ereliai – pernelyg taurus pavadinimas mūsų gatvės gyvulių ūkiui: akis išvertusiems buliams, niekaip nepraleidžiantiems kitų, isteriškiems ožiams, bliaunantiems įvairių tonų signalais, purvinoms kiaulėms, išsivoliojusioms balose ir norinčioms jomis aptėkšti visus pėsčiuosius“. Lietuvių eismo ypatumai – meno kritiko Vaido Jauniškio akiratyje.

„Menas prekybininkams naudingas kaip fonas, pakeliantis jų reitingus, bet menininkai čia, man atrodo, nusižemina“, – mano dailininkas Mindaugas Skudutis. „Meną žemina nebent patys dailininkai blogai jį darydami, o eksponavimas viso labo suteikia menui tam tikrą spalvą“, – teigia tapytojas Žygimantas Augustinas. „Lietuvoje turime gausų būrį profesionalių, tarptautinio pripažinimo sulaukusių menininkų. Norėtųsi, kad jie būtų gerai žinomi ne tik meno bendruomenėje, bet ir platesnėje visuomenėje, todėl ir nusprendėme meno kūrinius eksponuoti tiesiog prekybos centre“, – sako jau trečiosios parodos „Menas namams“ kuratorė Ramutė Rachlevičiūtė. Pokalbyje apie meno eksponavimą prekybos centre taip pat dalyvauja galerininkė Dovilė Tomkutė ir dailininkas Klaudijus Petrulis.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ balandžio 16 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close