captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: ar sveika valgyti naujo derliaus daržoves?

Dirvožemyje saulutėje užaugę agurkai ar ridikėliai turės visai kitokią maistinę vertę, nei tie, kurie auginami šiltnamiuose, teigia specialistai. Šiltnamiuose auginamos daržovės turi gauti augimą skatinančių medžiagų – trąšų.

Dirvožemyje saulutėje užaugę agurkai ar ridikėliai turės visai kitokią maistinę vertę, nei tie, kurie auginami šiltnamiuose, teigia specialistai. Šiltnamiuose auginamos daržovės turi gauti augimą skatinančių medžiagų – trąšų. Ko daugiau gauname su pavasarinėmis daržovėmis – vitaminų ar nitratų?

Aštuonerius metus vykstanti atrankinės mamografinės patikros dėl krūties vėžio finansavimo programa finansuojama Valstybinės ligonių kasos. Kiek ji kainuoja kasmet – yra aišku. Tačiau daugiau informacijos apie šios programos ekonominę naudą – nėra. Taip yra dėl to, kad nėra atsakingų už šios programos koordinavimą, duomenų analizę ir prognozes. Nėra atsakingų ir už moterų kvietimą pasitikrinti. Užsienio šalyse yra pasirūpinama net ir transportu, jei moterys neturi galimybės atvykti patikrai.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – šeštadienį,  balandžio 13 d., 11.03 val., kartojama balandžio 18 d. 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...