captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kūryba jaunų poetų akimis

„Įsivaizduokite, kad rašymas 21-ame amžiuje – nusikaltimas, o rašantysis – nusikaltėlis, juodais klaviatūros klavišais purvinantis švarų monitoriaus langą“, – sako „Vilniaus literatūrinių slinkčių“ almanachą sudaręs poetas Aivaras Veiknys.
Poetas Aivaras Veiknys.
Poetas Aivaras Veiknys.

„Įsivaizduokite, kad rašymas 21-ame amžiuje – nusikaltimas, o rašantysis – nusikaltėlis, juodais klaviatūros klavišais purvinantis švarų monitoriaus langą“, – sako „Vilniaus literatūrinių slinkčių“ almanachą sudaręs poetas Aivaras Veiknys. Kas įdomu jauniems kūrėjams? Kaip keičiasi poezija šiandien?

„Paroda „Litera“ yra įgyvendinama kaip Knygų mugės metu vykusio Modernaus meno centro „Protų mūšio“ meno tema laimėtojų kūrybinė iniciatyva, išreiškianti nešališką požiūrį į modernaus ir šiuolaikinio meno kolekciją iš kiek kitokios profesinės perspektyvos – bibliotekininkystės“, – apie edukacinę MMC misiją atitinkantį sumanymą pasakoja projektų vadovė Julija Petkevičienė.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „7 meno dienos“, „Šiaurės Atėnai“, „Literatūra ir menas“, „Nemunas“, „Voruta“.

„Šioje dramoje mane domina, kiek galima atiduoti savęs, savo biografijos, sveikatos, nervų, sąžinės, kad gautum kažkokią apibrėžtą pinigų sumą“, – teigia režisierius Agnius Jankevičius, į Lietuvos rusų dramos teatro sceną perkėlęs  katalonų dramaturgo Jordi Galcerano Ferrer šokiruojančią pjesę „Gronholmo metodas“.

„Įsivaizduokite, kad rašymas 21-ame amžiuje – nusikaltimas, o rašantysis – nusikaltėlis, juodais klaviatūros klavišais purvinantis švarų monitoriaus langą. Šis almanachas savotiškai atskleidžia tokio nusikaltėlio portretą, elgesį, diktuojamą supančio pasaulio, vidinių krustelėjimų“, – sako „Vilniaus literatūrinių slinkčių“ almanachą, kuriame publikuojama jaunų, šiandien rašančių poetų kūryba, sudaręs poetas Aivaras Veiknys. Kas įdomu jauniems kūrėjams? Kaip keičiasi poezija šiandien? Apie kūrybą kalbėsimės ir ją skaitysime su jaunais kūrėjais: Birute Grašyte, Ernestu Noreika, Mantu Balakausku ir A. Veikniu.

Ved. Raminta Jonykaitė.                         

„Ryto allegro“ balandžio 12 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...