captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: interpeliacijos ministrams kol kas neteiks

Opozicinės TS–LKD ir Liberalų frakcijos kol kas neinicijuos interpeliacijos Birutei Vėsaitei ir Daliui Barakauskui. Konservatoriai iš B. Vėsaitės išgirdo daug atsiribojimų nuo jos pačios ankstesnių pareiškimų. Liberalai supranta, kad atstatydinti vidaus reikalų ministrą šiuo metu nepavyktų.  
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Opozicinės TS–LKD ir Liberalų frakcijos kol kas neinicijuos interpeliacijos Birutei Vėsaitei ir Daliui Barakauskui. Opozicinės frakcijos kvietėsi šiuos ministrus. Konservatoriai sako, kad iš  B. Vėsaitės išgirdo daug atsiribojimų nuo jos pačios ankstesnių pareiškimų. Liberalai supranta, kad atstatydinti vidaus reikalų ministrą šiuo metu opozicijai nepavyktų.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad skalūnų dujų žvalgybos konkursas nebus stabdomas, o jį laimėjusiai JAV energetikos bendrovei „Chevron“ bus suteikta galimybė ateityje ir išgauti dujas vakarų Lietuvoje.

Jungtinių Tautų fondo  UNICEF paskelbto tyrimo duomenimis, šalies gyvenimo lygis dar nereiškia, kad vaikai toje valstybėje nepatiria skriaudos ir skurdo. Iš tirtų 29 išsivysčiusių šalių geriausios vaikams – Nyderlandai, Suomija, Islandija ir Norvegija. Lietuva – 27-toje vietoje.

Kas, Jūsų manymu, galėtų užtikrinti vaiko gerovę? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Santariškių klinikose atidaroma Akušerijos-ginekologijos klinika.

Gamtininkas Selemonas Paltanavičius apie kryžiasnapius.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Ved. Madona Lučkaitė. Red. Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ balandžio 11 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...