captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: prekybos tinklams per mažas, turgui – per didelis

Apie du dešimtmečius ne tik sėkmingai auginęs daržoves, bet ir cechelyje raugęs kopūstus, Anykščių raj. ūkininkas Tomas Baravykas šį pavasarį apsisprendė daržoves palaipsniui keisti į javus.   

Apie du dešimtmečius ne tik sėkmingai auginęs daržoves, bet ir cechelyje raugęs kopūstus, Anykščių raj. ūkininkas Tomas Baravykas šį pavasarį apsisprendė daržoves palaipsniui keisti į javus. Viena labai svarbių to priežasčių – jo ūkyje daržovių plotai prekybos centrams per maži – turgui per dideli, ūkis sunkiai pritampa rinkoje.

Iš dešimties Šilalės rajone ankstesniais metais veikusių lentpjūvių beliko vos pusė. Tarp pastarųjų yra ir Virginijaus Gailiaus lentpjūvė. Pasak jos savininko, įmonei nelengva rasti kvalifikuotų darbininkų ir juos ištisus metus aprūpinti darbu. Smulkiam lentpjūvių verslui kaime vis sunkiau išsilaikyti.

Lietuvoje jau daug metų tęsiasi niekaip nesibaigianti švietimo reforma. Deja, šiandien pedagogai, kalbininkai, aukštųjų mokyklų dėstytojai kaip susitarę tvirtina, jog mokinių raštingumas mažėja. Kodėl?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, balandžio 11 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...