captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“: vokiečių radijo žurnalistės Hildburg Heider viešnagė Lietuvoje

Lietuvoje tris dienas vieši ir muzikiniu gyvenimu domisi žurnalistė iš Kölno Hildburg Heider. Virš 20 metų ji rengia laidas Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos radijo stotims. Kolegė pasidalins ne tik įspūdžiais, bet ir įdomiais momentais iš ilgametės darbo patirties.
Laidos vedėja Jūratė Vičienė.
Laidos vedėja Jūratė Vičienė.

Lietuvoje tris dienas vieši ir muzikiniu gyvenimu domisi žurnalistė iš Kölno Hildburg Heider. Virš 20 metų ji rengia laidas Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos radijo stotims. Šįkart Bavarijos radijo užsakymu ji renka medžiagą apie Lietuvos Nacionalinį simfoninį orkestrą ir dirigentą Modestą Pitrėną, apie Lietuvos operą, senąją muziką, apie vaikų ir jaunimo muzikinį švietimą ir t.t. Kolegė pasidalins ne tik įspūdžiais iš šios viešnagės, bet ir įdomiais momentais iš ilgametės darbo patirties radijo baruose.

Paskutinį laidos pusvalandį prisiminsime prieš 180 metų mirusį kunigaikštį, diplomatą ir kompozitorių Antaną Radvilą. Skambės fragmentai iš jo muzikos Gėtės dramai „Faustas“ bei jam dedikuoti Ludvigo van Beethoveno ir Frederico Chopino kūriniai.

Ved. Jūratė Vičienė.

„Muzikinis pastišas“ – balandžio 10 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...