captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: smurtui prieš vaikus – ne

Seimas pradėjo nagrinėti Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų projektą. Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narė Ona Valiukevičiūtė siūlo į įstatymą įrašyti nuostatą, kad bet koks smurtas prieš vaiką yra draudžiamas.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Seimas pradėjo nagrinėti Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų projektą. Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narė Ona Valiukevičiūtė siūlo į įstatymą siūlo įrašyti nuostatą, kad bet koks smurtas prieš vaiką yra draudžiamas. Bet kokios fizinės bausmės vaikams uždraustos Skandinavijos šalyse, Ukrainoje, Latvijoje ir dar 17-koje pasaulio šalių.

Nacionalinė sveikatos taryba trečiadienį rengia diskusiją apie sveiką gyvenseną. Politikai, medikai, akademinės bendruomenės ir nevyriausybinių organizacijų atstovai ieškos atsakymų į klausimą – kas galėtų  motyvuoti visuomenę keisti elgseną ir rinktis sveikesnį gyvenimo būdą.

Lietuvos bankas pristato naują finansinio visuomenės švietimo iniciatyvą.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija trečiadienį teikia Vyriausybei pasiūlymus, kaip mažinti socialines pašalpas ilgalaikiams bedarbiams.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Visuomenės veikėjo Petro Karvelio pasakojimas apie jo pasakytą kalbą Pavergtose Tautose pabėgėlių ir tremtinių klausimu. Įrašas darytas 1956 metais.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ balandžio 10 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...