captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: Vytautas Landsbergis prieš Andrių Kubilių

Balandžio 22–23 dienomis Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariai turės galimybę balsuoti už vieną iš keturių kandidatų į partijos pirmininkus. Kodėl garbaus amžiaus sulaukęs V. Landsbergis nutarė mestis į vidaus partines kovas ir kovoti su tuo, ką pats savo rankomis kūrė?

Balandžio 22–23 dienomis Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariai turės galimybę balsuoti už vieną iš keturių kandidatų į partijos pirmininkus. Vadovauti vienai įtakingiausių Lietuvos politinių partijų pretenduoja Andrius Kubilius, Vytautas Landsbergis, Valentinas Stundys ir Laima Liucija Andrikienė. Kodėl garbaus amžiaus sulaukęs V. Landsbergis nutarė mestis į vidaus partines kovas ir kovoti su tuo, ką pats savo rankomis kūrė?

Laidoje dalyvauja Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Andrius Kubilius, Socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotojas Gediminas Kirkilas ir politologas, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorius, prof. Ramūnas Vilpišauskas.

Vedėjas Vytautas Kvietkauskas.

„LRT Aktualijų studija" – balandžio 10 d., trečiadienį, 11.03 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...