captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: džiazo meistrai – Neda Malūnavičiūtė ir Vytautas Labutis

„Koncerte pasiliekame visiška laisvę, tik sudedame taškus, kad būtų surėdyta kompozicija, o kompaktinės plokštelės įraše privalai pateikti viso to, ką sukūrei scenoje, koncentraciją“, – teigia džiazo muzikos atlikėja Neda Malūnavičiūtė.

„Koncerte pasiliekame visiška laisvę, tik sudedame taškus, kad būtų surėdyta kompozicija, o kompaktinės plokštelės įraše privalai pateikti viso to, ką sukūrei scenoje, koncentraciją“, – teigia džiazo muzikos atlikėja Neda Malūnavičiūtė kartu su džiazo muzikantu Vytautu Labučiu ir jo kvartetu kuriantys kompozicijas naujam albumui „Sounding City“.

„Tarptautinė paroda „1863 metų sukilimas: veidai, vardai, istorijos“ – tai sukilimo istorijos pasakojimas, besiremiantis žmonių, dalyvavusių jame, išgyvenimais, viltimis ir netektimis. Paroda kviečia paklaidžioti stilizuotame miške, kuriame atsivers vis kita sukilimo dalyvio istorija“, – sako Šiaulių „Aušros“ muziejaus direktoriaus pavaduotoja muziejininkystei Virginija Šiukščienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kodėl Čiurlionio paveikslo klastotė yra teigiamas ženklas Lietuvos menui? Į šį klausimą su rubrika „Požiūris“ atsako menotyrininkas Ernestas Parulskis.

„Mes, džiazo muzikantai, kurdami ir grodami kompozicijas visada galvojame apie du skambesio variantus, t.y. įraše ir scenoje. Koncerte pasiliekame visiška laisvę, tik sudedame taškus, kad būtų surėdyta kompozicija, o kompaktinės plokštelės įraše privalai pateikti viso to, ką sukūrei scenoje, koncentraciją“, – teigia džiazo atlikėja Neda Malūnavičiūtė kartu su džiazo muzikantu Vytautu Labučiu ir jo kvartetu kuriantys kompozicijas naujam albumui „Sounding City“. Apie Lietuvos džiazo korifėjaus Vladimiro Čekasino pamokas, džiazo improvizacijas koncertuose ir įrašuose bei mūsų „džiazuomenės“ laukiančius susitikimus pokalbis su N. Malūnavičiūte ir V. Labučiu.

Ved. Karina Metrikytė.                           

„Ryto allegro“ balandžio 9 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close